چگونه یک همایش موفق برگزار کنیم؟
اصول و چک‌لیست برگزاری کنفرانس، سمینار و همایش

لطفا برای دریافت کتاب، فرم زیر را پر کنید.

این آموزش بسیار مناسب روابط عمومی ها و برگزار کنندگان رویدادها هست. بی شک جمع آوری این مطالب برای برگزارکنندگان رویدادها بسیار مفید خواهد بود.

مجید کثیری / اخبار رسمی

ایوند همیشه ابزار خوبی برای برگزارکنندگان رویدادهای ما بوده است و خوش‌حالم که این مطالب با سایر برگزارکنندگان نیز به اشتراک گذاشته میشود. مخصوصا مواردی که در مورد بازاریابی رویداد است.

شایان شلیله / بنیانگذار anetwork و جشنواره وب ایران

در مورد این کتابچه

کنفرانس‌ها، همایش‌ها و سمینارها یکی از مهم‌ترین ابزارهای بازاریابی شرکت‌ها محسوب می‌شوند که در صورتی‌که دقیق و حساب‌شده برنامه‌ریزی و اجرا شوند، نتایج مثبت و تعیین‌کننده‌ای را برای کسب‌و‌کارها به همراه دارد.

کتابچه الکترونیکی «اصول برگزاری رویداد موفق» توسط مجموعه ایوند به عنوان سامانه برگزاری رویداد در ایران، تهیه و به صورت رایگان در اختیار دبیران و برگزارکنندگان همایش‌ها و رویدادها قرار گرفته است. هدف از تهیه و انتشار این کتاب آموزش مهارت‌های علمی و اجرایی مورد نیاز جهت برگزاری همایش ها، سمینارها و کنفرانس‌ها است.

در مورد ایوند

«ایوند» به عنوان سامانه ایجاد، مدیریت، انتشار و فروش بلیت رویداد در ایران، این امکان را در اختیار برگزارکنندگان رویدادها قرار می‌دهد تا بتوانند رویداد خود را سازمان‌دهی کرده و با مخاطبان خود در سطح وسیعی به اشتراک بگذارند.

تکنولوژی ایوند به گونه‌ای طراحی شده است تا برگزارکنندگان رویدادهای مختلف از دورهمی‌های کوچک و ورکشاپ‌های آموزشی تا کنفرانس‌ها و همایش‌های بزرگ بتوانند با استفاده از سیستم ایوند رویداد خود را تعریف کرده و اقدامات مدیریتی و اجرایی لازم را انجام دهند.

مجموعه ایوند تلاش کرده است ماحصل تجربیات چندین سال فعالیت در حوزه برگزاری همایش‌ها، کنفرانس‌ها و سمینارهای مختلف را به صورت علمی، اجرایی و مدون در اختیار دبیران و برگزارکنندگان همایش‌ها و رویدادها قرار دهد.

کتابچه الکترونیکی «اصول برگزاری رویداد موفق» به صورت الکترونیکی و در فرمت PDF تهیه و به صورت رایگان در اختیار فعالان و علاقه‌مندان این حوزه قرار گرفته است تا بتواند همایش‌ها و رویدادهای خود را به صورت هدفمند برنامه‌ریزی و اجرا کنند.