لطفا برای دریافت کتاب، فرم زیر را پر کنید.

چگونه برای رویداد، همایش، و سمینار بازاریابی کنیم؟
بازاریابی همایش و رویداد

احسان گرجی

این کتاب حاوی A تا Z بازاریابی رویدادها است که رعایت تک تک اصول آن از شما برگزارکننده ای حرفه ای و البته درجه یک می سازد.

احسان گرجی / نهاد آموزشی و مشاور OrangeInk
میثم هاشمی‌نژاد

یکی از بزرگرترین دغدغه‌ها برای برگزاری هر رویدادی، بازاریابی و معرفی آن رویداد است. این کتاب نکاتی را به شما گوشزد می‌کند تا رویدادتان به بهترین شکل به مخاطب معرفی کنید.

میثم هاشمی‌نژاد / مدرسه کسب‌وکار «ابر طلایی»

هر روزه صدها همایش، رویداد، سمینار، دوره آموزشی و ورکشاپ در کشور برگزار می شود. تعداد کمی از این رویدادها می توانند ظرفیت مورد نظر خود را تکمیل کنند و یا حتی مخاطبین بالقوه رویداد خود را بیابند؛ در نتیجه اغلب این مشکلات در بازاریابی همایش و رویدادها وجود دارد و افراد در بازاریابی و تبلیغ رویداد خود ناموفق هستند.

با افزایش ضریب نفوذ اینترنت، استفاده از شیوه های نوین تبلیغات و بازاریابی تاثیر به سزایی در جلب مخاطبان بالقوه با هزینه ی بسیار کمتر امکان پذیر شده است. محتوای این کتاب به صورتی نوشته شده است که قابل کاربرد برای بازاریابی تمامی رویدادها باشد. این کتاب به ویژه می تواند به افراد زیر کمک کند :

  • مدیر ارشد و مسئول بازاریابی همایش ها و سمینارهای کشوری
  • برگزار کنندگان دوره های آموزشی و ورکشاپ ها
  • برگزار کنندگان رویدادهای درون سازمانی

ما در این راهنما به معرفی ابزارهای بازاریابی همایش و رویداد و شیوه های جدید بازاریابی می پردازیم که استفاده ی صحیح از این ابزارها می تواند هزینه های بازاریابی شما را کاهش و تعداد افراد ثبت نامی برای رویداد شما را افزایش دهد.

در مورد ایوند

«ایوند» به عنوان سامانه ایجاد، مدیریت، انتشار و فروش بلیت رویداد در ایران، این امکان را در اختیار برگزارکنندگان رویدادها قرار می‌دهد تا بتوانند رویداد خود را سازمان‌دهی کرده و با مخاطبان خود در سطح وسیعی به اشتراک بگذارند.

تکنولوژی ایوند به گونه‌ای طراحی شده است تا برگزارکنندگان رویدادهای مختلف از دورهمی‌های کوچک و ورکشاپ‌های آموزشی تا کنفرانس‌ها و همایش‌های بزرگ بتوانند با استفاده از سیستم ایوند رویداد خود را تعریف کرده و اقدامات مدیریتی و اجرایی لازم را انجام دهند.

کتابچه الکترونیکی «بازاریابی همایش و رویداد» به صورت الکترونیکی و در فرمت PDF تهیه و به صورت رایگان در اختیار فعالان و علاقه‌مندان این حوزه قرار گرفته است تا بتواند همایش‌ها و رویدادهای خود را به صورت هدفمند بازاریابی و تبلیغ کنند.